Przejdź do treści

O nas

ATS

Nasza firma została założona w 2021 roku przez grupę profesjonalistów. Zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem w różnych gałęziach przemysłu. Zajmujemy się tworzeniem linii produkcyjnych , konstrukcji stalowych oraz urządzeń i przyrządów wykorzystywanych podczas procesów produkcyjnych. Naszymi klientami są odbiorcy krajowi oraz zagraniczni . Działania naszej firmy opierają się przede wszystkim na wykorzystaniu i zastosowaniu najlepszych dostępnych na rynku komponentów, na innowacyjnych rozwiązaniach oraz najnowocześniejszych technologiach. Tworzymy z pasją, dla ludzi z pasją..

 

Firma ATS jest bezpośrednio związana z sektorem konstrukcji stalowych. Zbudowana jest na grupie wysoce wyspecjalizowanych oraz doświadczonych profesjonalistów. Głównym mottem przyświecającym naszej firmie jest wyjście na przeciw oraz sprostanie wymaganiom współczesnego nowoczesnego rynku produkcyjnego. Stały rozwój , najwyższej jakości produkty jak i odkrywanie nowych dróg opierając się o sprawdzone metody to nasze ideały.

Trzonem naszego zespołu są wyspecjalizowani spawacze, operujący najnowocześniejszymi metodami spawalniczymi. Proces produkcji oparty jest na profesjonalnym biurze projektowym, w skład , którego wchodzą doświadczeni , wyspecjalizowani konstruktorzy oraz technolodzy. Nasz zespół‚ zapewni Państwu najwyższy poziom i jakość usług.

 

Metody konstruktorskie oraz procesy produkcyjne naszej firmy są nieustannie rozwijane w oparciu o wieloletnie rynkowe doświadczenia oraz potrzeby naszych klientów. Te doświadczenia zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym mają znamienny wpływ na rozwój oferowanych przez nas produktów . Produkcję naszą opieramy wyłącznie opierając się o najwyższej jakości komponenty stalowe , aluminiowe oraz ze stali nierdzewnej. Fachowe wykonawstwo, rzetelności oraz terminowości realizacji projektów to zalety naszego zespołu.

Opinie O nas

| pl | en | de |